Pierwsza edycja FitFaza Games – warszawski bieg pod górkę. Było magicznie i… beztlenowo!

Pies

FitFaza Games to bieg pod 450 metrowe wzniesienie na ul. Agrykola w Warszawie. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: stricte biegowej oraz siłowo-wytrzymałościowej z kettlebell w dłoniach. Unikatowa formuła oraz nietypowa formuła rywalizacji przyciągnęła na strat śmiałków gotowych do podjęcia tego beztlenowego wyzwania.

Na linii startu pierwszej edycji FitFaza Games w kategorii biegowej pojawiło się 25 osób. Do pokonania była trasa o średnim nachyleniu 5,2 stopnia oraz przewyższeniu wynoszącym 26m! Zawodnicy docierali na szczyt, gdzie zlokalizowana była meta, na totalnym bezdechu i bez sił.

Oto wyniki:

Kwalifikacje do biegu finałowego:

Kwalifikacje

FitFaza Games 191

KLIKAJ W ZDJĘCIE I OGLĄDAJ PEŁNĄ GALERIĘ Z BIEGU

Sześć biegaczek i tylu samo biegaczy z najlepszymi czasami uzyskanymi w kwalifikacjach przeszło do ścisłego finału. Zawodnicy ponownie udowodnili że dla nich liczy się tylko prawdziwa walka, w wyniku czego ich czasy zostały nieznacznie poprawione w stosunku do kwalifikacji. Tętno natomiast przekroczyło zapewne pułap 200 uderzeń na minutę. Nie było niespodzianek. Najszybsza wśród kobiet w kwalifikacjach – Kasia Bocheńska sięgnęła po pewne zwycięstwo w finale. Podobnie było w kategorii meżczyzn, gdzie dunblet ustrzelił Wawrzyn Pawski.

Klasyfikacja Bieg Kobiety:

Final B K

Klasyfikacja Bieg Mężczyźni:

Final B M

Po krótkiej przerwie sportowcy ponownie stanęli na linii startu. Trasa? Dokładnie ta sama. Zadanie? Tym razem było znacznie utrudnione, bo dystans współzawodnictwa kobiety musiały pokonać z dwoma 8-kilogramowymi kettlebell w dłoniach, a mężczyźni z czternastkami.

Wśród kobiet bezkonkurencyjna w biegu z obciążeniem okazała się Kasia Bocheńska, która wcześniej triumfowałą w podbieganiu. Gratulujemy ponownie!

Klasyfikacja kettlebell kobiety:

Final Kettle K

Kasia Buty

Oto stopy, które poniosły Kasię po podwójne zwycięstwo. 

Wśród mężczyzn zaciekła walka została stoczona pomiędzy Barnabą Molskim, a Piotrem Szanserem. Panowie mocno ćwiczyli i cięli się co czwartek na treningach, na których zazwyczaj to Barnaba wiódł prym. Tym razem w to jednak w Piotra wstąpiły nadprzyrodzone siły i to właśnie do nie go należy triumf w kategorii kettlebell w pierwszej edycji FitFaza Games! Piotr w Tobie jest moc!

Klasyfikacja kettlebell meżczyźni:

Final Kettle M

Mamy nadzieję, że spotkamy się nibawem i podejmiecie wyzwanie w ramach drugiej edycji zawodów.

Pełna fotogaleria niebawem na facebooku.

20170304_121402

Dziękujemy sponsorom i fundatorom nagród: 

Core_and_More_poziom do_lifestyle_big(2) Ventus

oraz Teodorówka Logistic Park i DelSport

ZOSTAW KOMENTARZ

1 + 11 =

Kontakt

odezwij się

Maciej Antoni Szczepaniak

 

Telefon:

530 444 401

 

E-mail:

fitfaza@gmail.com

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Please leave this field empty.

Designed by lookslike