Redukcja masy ciała, jak ją przetrwać?

redukcja masy ciała wskazówki

Nie takie złe to życie na redukcji jakby mogło się wydawać. Oto kilka wskazówek jak przetrwać, kiedy musicie ciąć kalorie w drodze po wymarzoną sylwetkę:

1) Zaprogramuj swoją psychikę. Musisz być absolutnie przekonany, że chcesz schudnąć i po co ci to jest. Za każdym razem, gdy przychodzi Ci ochota na słodkości, zwizualizuj sobie kawał tłuszczu ludzkiego ciała, który możesz zredukować przez to, że nie zjesz ciasteczka, lodów itp.

tłuszcz vs miesnie

2) Jeśli trzymasz się odpowiednio diety i nie chudniesz – nie panikuj! Odchudzanie to nie sprint, to maraton więc pewne procesy potrzebują czasu. Bądź cierpliwy i nie zmniejszaj liczby swoich kalorii poniżej Twojego podstawowej przemiany materii – to da tylko odwrotny efekt.

3) Troche się oszukuj. Wybieraj produkty niskokaloryczne, ale o dużej objetości. Np. taka mieszanka warzyw na patelnie Hortex z bazylią i tymiankiem (UWAGA: nie dodajesz przyprawy co jest w środku tylko ją wyrzuć bo to słona, bezwartościowa chemia jest!) ma tylko 19 kacal w 100g. Możesz więc zjeść całe opakowanie za jednym zamachem!

4) Zakochaj się w stanie permanentnego lekkiego głodu – uczyń go stymulatorem swojego działania. Nie można się oszukiwać, nie ma takiej diety redukcyjnej, na której nie będziesz lekko głodny. Im jednak baredziej nie możesz się doczekać kolejnego posiłku, tym lepiej przebiega redukcja.

5) Jeśli już osiągniesz wymarzony efekt, kontynuuj proces zdrowego odżywiania się – tylko wówczas ustrzeżesz się efektu JOJO. POWODZENIA!

I JESZCZE JEDNO: Pij dużo wody! Nawodnienie jest Ci niezbędne, nie wierz jednak w takie GŁUPOTY, że da Ci ona uczucie sytości. Woda nie ma kalorii, jej nadmiar jest wysikiwany i tyle w temacie. Ja piję 5l dziennie i, i tak jestem cały czas głodny – ale ze mnie jest ODKURZACZ więc nie koniecznie musisz mieć tak samo.

A jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie ułożenia prawidłowej diety redukcyjnej to napisz do mnie: fitfaza@gmail.com, lub zadzwoń +32 487 899 851, +48 530 444 401

Prowadzę konsultacji on-line zarówno w obszarze dietetyki, jak również treningu.

Nie zwlekaj, już dziś podaruj sobie lepszą wersję siebie!

 

ZOSTAW KOMENTARZ

12 − ten =

Kontakt

odezwij się

Maciej Antoni Szczepaniak

 

Telefon:

530 444 401

 

E-mail:

fitfaza@gmail.com

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Please leave this field empty.

Designed by lookslike